Search
Generic filters
Exact matches only

Zdraví máme
na prvním místě.

Připojte se
ke specialistům
platformy Helou!

Markéta Kopčilová

Ing. Markéta Kopčilová

Bronzová organizační manažerka
LR Health & Beauty

Máte-li vlastní motivaci – ať už je k čemukoliv dobrému, jsem připravena vám pomoci. Po deseti letech spolupráce se společností LR Health & Beauty jsem se naučila nejen jak pracovat s produkty, ale také uchopit příležitost LR k zabezpečení nejen materiálních a časových potřeb, ale také potřeb rozvoje osobnosti. Za největší dar však považuji to, že jsem poznala sama sebe. Mou vlastní cestu životem.

Vím kdo jsem, co chci a kam jdu. A toto můžu pomoci rozpoznat a rozvíjet i vám na seminářích, kde se setkáváme osobně. Máme spoustu vysoce kvalitních a vyladěných online nástrojů pro edukaci. Vždy pro vás bude pracovat komunita Helou! Od roku 2015 vytvořila neobyčejně silnou platformu kvalitního digitálního obsahu, plnou rad, inspirace a pomoci ostatním. Přeji si, aby vám dobře sloužila a přinášela inspiraci a radost. Děkuji, že s námi tvoříte dobrý svět. Náš život, náš svět. Helou! LIFE

Business

Pracovní
příležitost.
Životní styl.
Helou! LIFE

Pilíře LR Health & Beauty

Kvalita
Certifikáty
Marketing
Vzdělávání
Podpora
Autokoncept
Odměňovací
systém​

web_heloulife_commercial_listy

Jeden list
vládne všem.

Aloe Vera Barbadensis Miller. Poklad, který byl objeven pro každého z nás, pro zdraví i krásu. Aloe Vera gel je to nejlepší z této rostliny, který můžeme bezpečně pít, používat ve formách gelu pro ošetření pokožky nebo v různých dalších podobách v pěstící kosmetice od společnosti LR Health & Beauty. Vždy si můžete být jisti německou kvalitou, certifikáty pro ekologické pěstování i zpracování, šetrné k přírodě samotné. To vše za cenu, kterou si můžete dovolit.

Tady byste
neměli chybět!

Pořádáme mnoho seminářů, workshopů, příjemných setkání, kde se naučíte jak mít život pevně ve svých rukách.

Často kladené otázky.

Spolupracujeme.

error: Content is protected !!