Search
Generic filters
Exact matches only

News Classic

Zamyšlení: nebuď pouze teoretik

0
0
2 měsíci před

“Přál bych si, aby jsme byli všichni schopni ty informace, které nás v životě osloví a zasáhnou, uvést do praxe a nezapomínat na to, že pokud budu pouze posluchačem, tak v tom není žádný život.” Tak nějak to vidí Štěpán Kurz, obchodník s více než dvacetiletou praxí, který vám dnes nabídne zamyšlení na téma: nebuď pouze teoretik.

www.heloulife.cz je online

0
0
12 měsíci před

Vítáme vás na novém webu Heloulife.cz, jsme rádi, že jste tady. Než se pustíte do vlastního zkoumání obsahu stránek, představíme vám nejdříve myšlenku jeho vzniku. Dejte nám prosím pět minut vašeho času, ať vše správně pochopíte, naučíte se dobře ovládat a prakticky používat. Jste u zrodu něčeho vyjímečného! Helou! LIFE.

Helou! LIFE je nová platforma, která vylepšuje a rozšiřuje původní myšlenku platformy Helou!, kterou někteří již dobře znají a od roku 2015 také využívají. Původní platforma dokázala edukovat téměř tisíc obchodních i samospotřebitelských partnerů v rámci naší firmy, pod vedením Markéty Kopčilové a Petra Kopčila. Stejně tak inspirovat desítky tisíc čtenářů, diváků a posluchačů, kteří využívají našeho přátelského, otevřeného myšlenkového postoje vůči světu při šíření kvalitních informací.

Právě tady vám představíme možnosti odborného vzdělávání, užitečného používání a následného obchodování. Připojte se ješte dnes ke komunitě, která vyznává rovnováhu v životě, upřednostňuje poslání jednotlivce, dobré mezilidské vztahy, kvalitní životní styl s němeskými produkty společnosti LR Health & Beauty.

Představíme vám nový, zcela unikátní systém vlastní sociální sítě, která je skutečně bezpečná, nekrade vaše citlivé osobní údaje, neprodává vaše data třetím stranám, neobtěžuje vás nevyžádanou reklamou v e-mailech, neodposlouchává vaše mluvené slovo, nesleduje s kým, proč a co si píšete v privátních zprávách. Bohužel toto vše dělá sociální síť, kterou doposud někteří z vás používáte. Právě z těchto bezpečnostních důvodů ji definitivně opouštíme v rámci edukace a poradenství, které doposud představovala dobře známá skupina Helou! INFO.

Zatížení Více
error: Content is protected !!