Search
Generic filters
Exact matches only

komunita

Připojte se k odborníkům platformy Helou! LIFE

Často kladené otázky

Pořádáme mnoho seminářů, workshopů, příjemných setkání, kde se naučíte jak mít život pevně ve svých rukách.

Registrovat se může pouze LR partner, který má uzavřenou aktivní smlouvu se společností LR Health & Beauty a patří do organizace Ing. Markéty Kopčilové. LR partner (dále jen partner) se potvrzením registrace zavazuje k dodržování níže uvedených pravidel.

Ne. Registrace je zdarma a je umožňěna stávajícím i novým LR partnerům organizace Ing. Markéty Kopčilové.

Ne. Pro vzdělávání kontaktujte svého sponzora a nejbližšího manažera.

Pro jednoznačnou identifikaci uživatele vyžadujeme vaše číslo LR partnera, které slouží jako tzv. uživatelské jméno. Toto nelze měnit ani upravovat, proto, prosím, vyplňujte registraci pozorně. Číslo LR partnera uvádějte přesně ve tvaru, v jakém vám bylo vystaveno, například jako: 19-123456. V případě, že jste registrování v jiné členské zemi EU, může se kódové číslo země lišit. Dále je nutno zadat e-mail, jméno a příjmení.

Nacházíte se na webu, který je určen pouze pro LR partnery ve struktuře Ing. Markéty Kopčilové. Chcete-li odborně poradit a nejste ještě LR partnerem, kontaktujte nás pro možnost získání odpovědi. Jste-li již registrovaným LR partnerem, jistě vám rád poradí váš sponzor a manažer.

Často dostáváme tyto dotazy. V souladu s obchodními podmínkami LR Health & Beauty je nepřípustné provést takový krok. Pokud chcete ukončit spolupráci s vaší stávajícím sponzorem, musíte tak učinit přesně dle obchodních podmínek. Více informací vám podá váš organizační manažer.

Ne! Vaše osobní data není možné přenášet na třetí osoby. Bezpečnost uživatelů a diskrétní chování na Heloulife.cz, potažmo našich LR partnerů, je u nás na prvním místě.

Ale jistě! Jsme otevřeni pro šíření kvalitních informací a rádi se o ně dělíme. Dle našich statistických údajů přesně víme, že magazín Helou! Je vyhledáváný jak v česku, tak i na Slovensku. Chcete-li tedy inspiraci, čtěte online magazín Helou!  Nebo online poslouchejte rádio Helou! 

Ano, to je naprosto v pořádku. Na web Heloulife.cz a do jeho členského sekce je umožňen přístup pouze registrovaným LR partnerům ze struktury Ing. Markéty Kopčilové. Je-li tedy našim LR partnerem, může si vytvořit vlastní uživatelský profil a přihlásit se do členské sekce. Není-li však našim stávajícím LR partnerem, můžete mu toto partnerství nabídnout.

[events_list_grouped mode="monthly"]
#_EVENTDATES
#_EVENTTIMES
#_EVENTLINK in #_LOCATIONTOWN
#_LOCATIONNAME
[/events_list_grouped]
error: Content is protected !!