Search
Generic filters
Exact matches only

komunita

Vítáme vás
v týmu specialistů platformy Helou!

Priority LR Health & Beauty

Kvalita Certifikáty Marketing Vzdělávání Podpora Autokoncept Odměňovací systém

Markéta Kopčilová

@tommyrivers

What a rewarding year – Going from 30K in January to 400K in December! Thank you for your trust and support, this is what makes us grow  We plan to push forward until every #WordPress user knows there’s no better way to design than #Elementor.

logo Helou! LIFE

Helou! je platforma, která vzdělává. Umožňuje se rozvíjet v oblastech zdraví, krásy, obchodu, marketingu, životního stylu, módy, trendů, osobnostního rozvoje. Jednoduchost, propojenost, trendy.

Jsme otevřeni celému světu a proto umožňujeme všem lidem bez rozdílu, zda jsou LR partnery možnost číst náš online magazín Helou! nebo poslouchat online rádio Helou! Přirozeně nás můžete sledovat na sociálních sítích jako je Facebook, Instagram i Twitter. Natáčíme mnoho profesionálního obsahu ve filmové kvalitě 4K, což si můžete prohlédnout na YouTube nebo Vimeo.

A pak je zde speciální část, která je určena pouze LR partney ze struktury Ing. Markéta Kopčilová. Na stránce Helou! LIFE je možné se vzdělávat v zabezpečené členské sekci, dívat se semináře nebo je poslouchat v audio podobě.

Novinky

  • All
  • Žádné rubriky

Komunitní Skupiny

Ukázat více

Vzdělávejte se s Helou!

Integer aliquet sodales nisi sed volutpat. Nulla odio nunc, lobortis et diam ac, fermentum finibus est. Duis at leo vitae est tristique imperdiet. Phasellus facilisis justo enim, et consequat eros interdum et. Sed porttitor neque id eleifend vulputate.

Tady byste neměli chybět!

Pořádáme mnoho seminářů, workshopů, příjemných setkání, kde se naučíte jak mít život pevně ve svých rukách.

[events_list_grouped mode="monthly"]
#_EVENTDATES
#_EVENTTIMES
#_EVENTLINK in #_LOCATIONTOWN
#_LOCATIONNAME
[/events_list_grouped]
error: Content is protected !!